Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Beszélgetők, 1971. Golyóstoll, p... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Angyalfoldi-Szabo-Zoltan-1929-2014-Beszelgetok-1971-Golyostoll-papir-jelezve-balra-fen~II2839434
2839434
10027
437
Beschreibung: Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Beszélgetők, 1971. Golyóstoll, papír, jelezve balra fent, kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 19x28 cm.
: pk