Ábrahám Rafael (1929-): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Abraham-Rafael-1929-Vizpart-Rezkarc-papir-jelzett-Uvegezett-fakeretben-28x22-cm~II2845316
2845316
10033
437
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Ábrahám Rafael (1929-): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x22 cm.
: pk