14620.
437. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 000 HUF
cca 1958 Album külföldi színészek fotóival, autogramkártyáival, sokszorosított fényképeivel, össz. kb. 120 db: Sophia Loren, Brigitte Bardot, Gina Lollobrigida, Audrey Hepburn, Tony Curtis stb. Többségében 9x6 cm körüli méretekben. Harántalakú, zsinórfűzésű félvászonkötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval, albumlapokra ragasztva, néhány albumlap és kép kijár.