14615.
437. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
1975 Balczó András a csepeli sportolók fogadalomtételén, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, kisebb felületi sérüléssel, foltokkal, 24x18 cm