1935 Mozdony nagy téli hóban a Zánka, Köveskál, Alsóörs vonalon, 2 db hátoldalán pecséttel jelzett és feliratozott vintage fotó Gláser műterméből (Veszprém-Balatonalmádi). Sérült. 14x9 cm.