16791.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 400 HUF
Trenker, Luis: Meine Berge. Das Bergbuch. Berlin, 1936, Th. Knaur. Német nyelven. 148+2 p. 188 fekete-fehér képpel illusztrált. A borítón Alfons Walde festményének reprodukciójával. Kiadói egészvászon-kötésben, festett felső lapélekkel, kiadói kissé sérült, részben javított papír védőborítóval, máskülönben jó állapotban.