17485.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Diderot válogatott filozófiai művei I-II. (egy kötetben). Bp., 1915, Franklin. 153+VIII+367 p. I. kötet: Második javított kiadás. II. kötet: Második javított és bővített kiadás. Modern, aranyozott gerincű félvászon kötés, II. kötet két lapján lapszéli, szöveget nem érintő sérüléssel, máskülönben jó állapotban.