16608.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
cca 1900-1910 Budapest, szecessziós album, egészoldalas fekete-fehér fotókkal, négynyelvű (magyar, német, francia, angol) bevezető szöveggel. Bp., Hornányszky Viktor cs. és kir. udv. könyvnyomdász kiadása. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, a címlapon kisebb szakadással.