16760.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Robert J. Moore: Időtlen csodák. Pécs, 2000, Alexandra. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, az egyik sarkán kis kopásnyommal.