Maszalghy Xavér Ferenc: Uti vázlatok Délfrancziaországból. Házi Könyvtár XX. Bp., 1875., Szent-Iván-Könyvtár, XII+374 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.