16664.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Juhász Vilmos: Olaszország. A Világ Népei 1. sz. Bp., 1933, Pantheon, 128 p. + 1 t. (színes térkép). Kiadói papírkötés, sérült borítóval.