16658.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
Györffy István: Nagykunsági Krónika. Bp., 1941, Turul, (1) t.+180 p.+XVI t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült gerinccel.