16592.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
32 000 HUF
86,49 EUR, 94,12 USD
Dr. Theodor Ortvay: Geschichte Der Stadt Pressburg. Pressburg, 1898, Comissionsverlag von Carl Stampfel. Kiadói festett, aranyozott, apró foltokkal pettyezett egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.