16602.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
17
Cholnoky Jenő (1870-1950): Balaton. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1937],Franklin, 191+1 p.+24 t.(fekete-fehér fotók.) Szövegközti ábrákkal, illusztrációkkal. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal.