5 000 HUF
A magyar ügetőtenyésztés. Tájékoztató az amerikai ügetőlő tenyésztésének magyarországi állapotáról. Szerk. és kiadja a Budapesti Ügetőverseny Egyesület. [A szerk. és kiadásért felel: Flóris Béla versenytitkár.] Bp., 1941., (Hollóssy János-ny.), 32 p. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, de belül jó állapotban.