Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 52

17421.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
2 db szülészeti könyv: Kubinyi Pál: Szülészeti műtéttan 150 ábrával. Bp., é.n. Franklin, Kovács Ferenc: Gyakorlati és műtétes szülészet. Bp., 1936. Magyar Orvosi könyvkiadó. Mindkét kötet egységes aranyozott vászonkötésben.
17422.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Dr. Torday Ferenc: Mindennapi gyermekgyógyászat gyakorló orvosok számára. Bp., 1914, Petőfi Irodalmi Vállalat (Pesti Lloyd-ny.), XII+477+(19) p. Korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, tulajdonosi bélyegzőkkel.
17423.

Dr. Torday Ferenc: Mindennapi gyermekgyógyászat gyakorló orvosok számára. Bp., 1914, "Petőfi" Irodalmi Vállalat (Pesti Lloyd-ny.), XII+477+(19) p. Korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, tulajdonosi bélyegzőkkel.

Rufpreis:
1 000 HUF
17424.

Rufpreis:
1 800 HUF
17425.

Rufpreis:
3 000 HUF
17426.

Rufpreis:
2 000 HUF
17427.

Rufpreis:
1 200 HUF
17428.

Rufpreis:
800 HUF
17429.

Rufpreis:
1 800 HUF
17430.

Rufpreis:
2 000 HUF
Einstein, Albert: A speciális és általános relativitás elmélete. Bp., 1963, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17431.

Rufpreis:
1 000 HUF
17432.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF