17422.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
2 db szülészeti könyv: Kubinyi Pál: Szülészeti műtéttan 150 ábrával. Bp., é.n. Franklin, Kovács Ferenc: Gyakorlati és műtétes szülészet. Bp., 1936. Magyar Orvosi könyvkiadó. Mindkét kötet egységes aranyozott vászonkötésben.