17399.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Ismeretterjesztő Könyvtár: Charles C. Turner: Küzdelem a levegő meghódításáért. Ford. Fröhlich Károly. 24 ábrával a szöveg közt és 24 képmelléklettel. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott