17406.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Cholnoky Jenő: A levegő fizikai földrajza. Bp., 1903, Magyar Földrajzi Intézet. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, V. tábla hiányzik, máskülönben jó állapotban.