8 db vegyes minikönyv: Magyar festészet a XX. században; Csendes László: Földabrosz; Képek harminc év magyar képzőművészetéből; Matteo Bandello: Rómeó és Júlia; Apollonius királyfi; Gorkij: Január 9. - Az ember; Rabindranath Tagore: Hazatérés; A kertész.