A 2. magyar hadsereg megsemmisülése a Donnál. Összeáll. és a bevezető tanulmányt írta: Dr. Horváth Miklós. Dr. Münnich Ferenc előszavával. Bp., 1959, Zrinyi. Kiadói kopott félvászon-kötés.