Vladár Gábor: Magyarország hatályos törvényei kiegészítve a hatályos törvényeket módosító jogszabályokkal I. köt.: 1000-1877. Főszerk.: Dr. - -. Bp., 1943., Grill, XVI+672 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.