1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Hóman Bálint, Csapody Csaba, Bakács István János, Nevelős Ágoston, Ember Győző, Belitzky János és Guillemot Katalin tanulmányai. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 88+(8) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, gerincen apró sérüléssel, kissé kopott borítóval, laza kötéssel.