Hunfalvy Pál: Magyarország ethnographiája. Bp., 1876, MTA. Kiadói egés... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000014/Hunfalvy-Pal-Magyarorszag-ethnographiaja-Bp-1876-MTA-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kisse-~II2852461
2852461
16832
437
Books: History
Beschreibung: Hunfalvy Pál: Magyarország ethnographiája. Bp., 1876, MTA. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: karap_norbert