Az ősi magyar hitvilág. Válogatás a magyar mitológiával foglalkozó XVIII-XIX. századi művekből. Vál., szerk.: Diószegi Vilmos. A Magyar Néprajz Klasszikusai. Bp., 1971, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.