Halász Zoltán-Láng György: Gundel 1894-1994. Bp., 1993, Helikon. Kiadó... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1000017/Halasz-Zoltan-Lang-Gyorgy-Gundel-1894-1994-Bp-1993-Helikon-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-~II2843197
2843197
17375
437
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Halász Zoltán-Láng György: Gundel 1894-1994. Bp., 1993, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé sérült és kissé kopott papír védőborítóban.
: karap_norbert