17346.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
1983-1984 Méhészet. XXXI. évf. 4-12 sz., 1983. ápr.-dec.; XXXII. évf. 1-12. sz. 1984. jan.-dec. [Egybekötve.] Aranyozott gerincű egészműbőr-kötés, a gerincen kis sérüléssel.