17085.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jászi Oszkár: Művészet és erkölcs. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly, XX+439 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon kis szakadással, az előzéklapon Miksa Sándor budapesti rendőrkapitány névbejegyzésével.