Japán fametszetek XVII-XX. sz. Kiállítási katalógus. Szerk.: Néray Kat... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000016/Japan-fametszetek-XVII-XX-sz-Kiallitasi-katalogus-Szerk-Neray-Katalin-Bp-1976-Iparmu~II2841325
2841325
17131
437
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Japán fametszetek XVII-XX. sz. Kiállítási katalógus. Szerk.: Néray Katalin. Bp., 1976, Iparművészeti Múzeum, 36 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
: ra