Horváth Tibor: Ázsia művészete. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Egészo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000016/Horvath-Tibor-Azsia-muveszete-Bp-1954-Kepzomuveszeti-Alap-Egeszoldalas-fekete-feher-~II2706380
2706380
17335
437
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Horváth Tibor: Ázsia művészete. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2100 példányban.
: tg