Adamis Anna-Gross Arnold: Versek és képek. Bp., 1979, Corvina. Kiadói... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000016/Adamis-Anna-Gross-Arnold-Versek-es-kepek-Bp-1979-Corvina-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kiad~II2843075
2843075
17026
437
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Adamis Anna-Gross Arnold: Versek és képek. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült és részben ragasztással javított papír védőborítóban.
: karap_norbert