17674.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
10 000 HUF
Zola összes művei sorozat 40 kötete. Bp.,én., Christensen és Tsa - Gutenberg. Kiadói aranyozott, lila egészvászon-kötés, Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) "Emile Zola" emlékplakettekkel a borÃtókon, egy plakett lejár, egy plakett sérült, kopott, változó állapotban, a borÃtókon kopásnyomokkal, de közte jó állapotú kötetek is. + Zola műveinek 3 kötete. Bp., én., Saly E. - Népszava. Kiadói aranyozott fekete egészvászon-kötés, a borÃtón kopásnyomokkal, az egyik kötetbÅ‘l az utolsó 4 lap kijár és ebbÅ‘l kettÅ‘ szakadt.