Pilinszky János 2 kötete: Nagyvárosi ikonok. Összegyűjtött versek 1940... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000030/Pilinszky-Janos-2-kotete-Nagyvarosi-ikonok-Osszegyujtott-versek-1940-1970-plus-Krater-Ossze~II2845243
2845243
18043
437
Beschreibung: Pilinszky János 2 kötete: Nagyvárosi ikonok. Összegyűjtött versek 1940-1970. + Kráter. Összegyűjtött és új versek. Bp., 1971-1981, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés/egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban (az egyik kötet védőborítója erősebben sérült, ragasztott).
: tg