17745.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
May Károly: A fekete táltos. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói szecessziós, illusztrált egészvászon kötésben, gerincen apró sérüléssel, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, néhány kevés lap kissé foltos.