17818.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
16
Juhász Ferenc: Virágzó világfa. Válogatott versek. A szerző, Juhász Ferenc (1928-2015) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1965., Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.