Dánielné Lengyel Laura: Az idegen leány. Bp., Dante. Ajándékozási soro... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000030/Danielne-Lengyel-Laura-Az-idegen-leany-Bp-Dante-Ajandekozasi-sorokkal-Felvaszon-kote~II2854904
2854904
18025
437
Rufpreis:
1 800 HUF 4,86 EUR , 5,29 USD
Beschreibung: Dánielné Lengyel Laura: Az idegen leány. Bp., Dante. Ajándékozási sorokkal. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
: tg