Zsolnay mitológia mintás mokkás csésze, matricás, aranyozott, kopásokk... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Zsolnay-mitologia-mintas-mokkas-csesze-matricas-aranyozott-kopasokkal-jelzett~II2828778
2828778
11296
436
Beschreibung: Zsolnay mitológia mintás mokkás csésze, matricás, aranyozott, kopásokkal, jelzett.
: karap_norbert