Zsolnay cinege, kézzel festett porcelán figura, jelzett, minimális kop... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Zsolnay-cinege-kezzel-festett-porcelan-figura-jelzett-minimalis-kopassal-m-9-cm~II2834791
2834791
11282
436
Beschreibung: Zsolnay cinege, kézzel festett porcelán figura, jelzett, minimális kopással, m: 9 cm
: nagy_andras