Villeroy & Boch antik falitányér, vitorláshajó mintával, XIX. sz. vége... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Villeroy-Boch-antik-falitanyer-vitorlashajo-mintaval-XIX-sz-vege-XX-sz-eleje-Jelzett-~II2828500
2828500
11508
436
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Villeroy & Boch antik falitányér, vitorláshajó mintával, XIX. sz. vége-XX. sz. eleje. Jelzett, kis kopással, mázrepedésekkel, d: 30 cm
: nagy_andras