Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Hollohazi-Szasz-Endre-altal-tervezett-mintaval-diszitett-porcelan-vaza-Matricas-jelzett-~II2783390
2783390
11323
436
22000
Rufpreis:
22 000 HUF 59,46 EUR , 64,71 USD
Beschreibung: Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, kopásokkal, m: 26 cm
: nagy_andras