Herendi madarak virágokon. Kézzel festett. jelzett, egyik csőrén minim... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Herendi-madarak-viragokon-Kezzel-festett-jelzett-egyik-csoren-minimalis-restauralas-kis-m~II2827987
2827987
11205
436
24000
Rufpreis:
24 000 HUF 64,86 EUR , 70,59 USD
Beschreibung: Herendi madarak virágokon. Kézzel festett. jelzett, egyik csőrén minimális restaurálás, kis mázhiba, ragasztott, 16x12x11,5 cm
: karap_norbert