11200. 436. Gelaufene Fernauktion Porzellan
9 000 HUF
0 HUF
Antik francia Sevres / S?vres bonbonier, kézzel festett porcelán, jelzett, korának megfelelő állapotban, 19. század, 9,5x7,5x8,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert