Horváth Tibor (1958-) 1998. "A váci Székesegyház külső restaurálása al... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~1500009/Horvath-Tibor-1958-1998-A-vaci-Szekesegyhaz-kulso-restauralasa-alkalmabol-ketoldala~II2826665
2826665
31188
436
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Horváth Tibor (1958-) 1998. "A váci Székesegyház külső restaurálása alkalmából" kétoldalas bronz emlékérem sérült eredeti dísztokban (90mm) T:1,1-
: ttg