1933. "TESZ. Nemzeti Munkahét 1933 - Az eredményes munkáért" emlékérem... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~1500009/1933-TESZ-Nemzeti-Munkahet-1933-Az-eredmenyes-munkaert-emlekerem-diszdoboz-a-doboz-el~II2831797
2831797
31562
436
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: 1933. "TESZ. Nemzeti Munkahét 1933 - Az eredményes munkáért" emlékérem díszdoboz, a doboz élein kopásokkal
: ttg