12556.
436. Gelaufene Fernauktion
Uhren
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Ezüst (Ag) tokos zsebóra, aranyozott részekkel, mechanikus szerkezettel, kissé repedezett számlap, működik, jelzett, d: 43 mm