12368.
436. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Lukácsy Lajos (1876-1927): "Hiszek Magyarország feltámadásában", ón irredenta kisplasztika, márvány talapzaton. Jelzett: L. L., 1920-1925 körül. Korának megfelelő állapotban, kisebb felületi sérüléssel, 15x11x4,5 cm