Dekoratív fa képkeret, apró felületi sérülésekkel, kopásokkal. Belső m... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Rahmen~500032/Dekorativ-fa-kepkeret-apro-feluleti-serulesekkel-kopasokkal-Belso-meret-45x55-4-cm~II2825845
2825845
13373
436
11000
Frames
Rufpreis:
11 000 HUF 29,73 EUR , 32,35 USD
Beschreibung: Dekoratív fa képkeret, apró felületi sérülésekkel, kopásokkal. Belső méret: 45x55,4 cm.
: pk