13664.
436. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
20 000 HUF
1773-1910 Oloszkai templom (Vas megye) könyve, benne bevételekkel, kiadásokkal, latin és német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, nagyrészt hiányos gerinccel, foltos lapokkal, sérült elülső kötéstáblával.