2 db antik szent kép, kézzel festett fémlemez, jelzés nélkül. Mariazel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/2-db-antik-szent-kep-kezzel-festett-femlemez-jelzes-nelkul-Mariazell-bazilika-es-Szent-Ha~II2772945
2772945
12215
436
60000
Antique
Rufpreis:
60 000 HUF 162,16 EUR , 176,47 USD
Beschreibung: 2 db antik szent kép, kézzel festett fémlemez, jelzés nélkül. Mariazell bazilika és Szent Háromság. 19. század. Kopásokkal. 16x12,5 és 10,5x8cm
: tg
Katalognummer: