19014.
436. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
190 000 HUF
513,51 EUR, 558,82 USD
Fehérarany (Au/14k) csatos, zafírokkal ékített, fekete igazgyöngy, közötte agrana drágakővel, némely gyöngyön kis deformáció, kis sérülés, jelzett, bruttó: 75 g. h: 47 cm